Kvalitatīva apmācība

     Jebkurš darbs augstumā ir bīstams tikai tad, ja to veic neievērojot vispārējus droša darba principus. Protams, riska faktors darboties augstumā ir lielāks kā uz zemes. Tieši šī iemesla pēc apmācību kvalitāte ir galvenā prioritāte izvēloties mācību centru. 

     Ir jāsaprot, ka apmācību programmas darbam augstumā nav nekas jauns un nezināms, pasaules naftas un vēja industrija izmanto vienādus, lielos vilcienos nemainīgus, programmu standartus vairāk kā 15 gadus. Tādēļ kā kursu ilgums, tā kursu programmas visos mācību centros, kuri darbojas vecajās ES valstīs, ir vairāk vai mazāk vienādas. Darbs augstumā 16h programma, ar teorētisko un praktisko apmācību. Industriālais alpīnisms vismaz 40h programma ar teorētisko un praktisko apmācību katram līmenim, kur iegūtās zināšanas pārbauda ar eksāmenu. 

      Kā noteikt vai mācību centrs sniedz kvalitatīvu apmācību.

     Te ir vairāki faktori. Pirmais,kam piegriezt vērību ir mācību centra telpas, nevienu no šiem kursiem nevar novadīt klasē, ir jābūt treniņu poligonam, ar trepēm konstrukcijām, enkura punktiem, jo tieši tur apmācāmie apgūst praktiskās iemaņas un prasmes. 

     Otrais faktors ir instruktoru pieredze un kvalifikācija. Par instruktoru var strādāt tikai 3. līmeņa industriālais alpīnists, jo kvalifikācija ir pirmais, kas apstiprina pieredzi, otrkārt var aprunāties, par veikto darbu specifiku, cik tie ir bijuši specifiski un sarežģīti.

     Trešais ir apmācību programma. Ir jāpievērš uzmanība, programmas saturam, lai saprastu, ko apmācāmais zinās un mācēs pēc kursa pabeigšanas. 

     Izvēloties mūsu mācību centru garantējam kvalitatīvu apmācību ar individuālu pieeju  jūsu darba specifikai un riska faktoriem, lai jūs varētu justies droši. Arī pēc mācību procesa, instruktori sniegs individuālas konsultācijas par speciālā inventāra iegādi un citiem jautājumiem.

Created with Mozello - the world's easiest to use website builder.

 .