Kolektīvie darba drošības līdzekļi darbam augstumā.

Dārgākais pasaules resurss ir cilvēks, tādēļ ir jānodrošina droša darba vide.

Tā kā darbs augstumā, jau ir riska faktors, ir radīti individualie un kolektīvie drošības līdzekļi darbam augstumā, kurus lietojot risks nokrist tiek novērsts līdz minimumam. Tādēļ, lai samazinatu risku gan darba devējam, gan nodarbinātajam ir jārada droša darba vide. Ja darba vieta ir augstumā un tā ir stacionara, piemēram: Dzelzsceļa iekraušanas un izkraušanas punkti, auto cisternu iekraušanas un izkraušanas punkti, retranslācijas torņi, trepes, jumti, celtņi, fasādes, tos ir jāaprīko ar kolektīvajiem aizsardzības līdzekļiem, kritienu apturošām ierīcēm. Trošu sistēmas, SRL bloki, Sliežu sistēmas, enkura punkti. Protams, ir jāapmāca darbinieki, lai tie zinātu, kā lietot kolektīvos drošības līdzekļus, kā tos savienot ar individuālajiem drošības līdzekļiem, kā arī ir jāapmāca  individualo drošības līdzekļu lietošanā. Tādēļ rūpējoties par klientu ērtībām, Sia Falkors Building Industry piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu, lai jūsu darba vide augstumā būtu maksimāli droša. Apzinoties, ka katrs klients ir individuāls, mēs piemeklējam labāko risinājumu, veicam projektēšanu kolektīvo un individuālo drošības līdzekļu uzstādīšanu un apkalpošanu, darbinieku apmācību, kā arī individuālo aizsardzības līdzekļu komplektēšanu un tirdzniecību un pārbaudi. Vienmēr piedāvāsim jums izdevīgāko un praktiskāko risinājumu.

Visi šie pakalpojumi tiek apliecināti ar atbilstības sertifikātiem.

Esam sertificēti , piegādāt un uzstādīt un apkalpot kolektīvās darba drošības sistēmas darbam augstumā (Somain Italy) dīleris Latvijā. 

Esam sertificēti , piegādāt, uzstādīt un apkalpot kolektīvās darba drošības sistēmas darbam augstumā (Soll no Honeywell) dīleris Latvijā.


Piedāvajam licenzētas apmācību programmas darbs augstumā 16 stundu kurss un industriālais alpīnists 40 stundu kurss, trīs 

līmeņu programma.

Tā pat nodarbojamies ar individualo aizsardzības līdzekļu tirdzniecību un apkalpošanu, pārbaudēm.

Sadarbībā ar mums jūs iegūstat pilnu pakalpojumu spektru, lai jūsu darba vide augstuma būtu droša un maksimāli viegli realizējama.