Industriālā alpīnisma apmācības kurss

       Industriālā alpīnisma apmācības kurss izveidots, kā trīs līmeņu apmācības kurss, no kurām zemākā ir 1. un augstākā 3. kategorija. Katra kursa ilgums ir 40 stundas, respektīvi apmācība notiek piecas pilnas darba dienas. Četru dienu laikā, veicot praktiskus darbu uzdevumus instruktora uzraudzībā tiek apgūti visi industriālā alpīnisma pamatelementi. Savukārt piektajā dienā tiek atkārtots apgūtais un kārtots eksāmens. Kā kurss, tā arī eksāmens sastāv no teorētiskās un praktiskās daļas. 

      Lai varētu iziet apmācību un kārtot eksāmenu uz augstāku līmeni, savā specialitātē ir jānostrādā vismaz viens gads, vai arī jānostrādā 1000 stundas, veicot darbus, izmantojot industriālā alpīnisma tehniku. Darbi tiek fiksēti darba pieredzes uzskaites grāmatiņā-reģistrā. Darba pieredzi apstiprina 3. līmeņa industriālais alpīnists, vai uzņēmuma darba drošības speciālists vai uzņēmuma vadītājs ar savu parakstu.  

       Grupas tiek komplektētas regulāri. 

       Sīkāku informāciju un dalību kursos var pieteikt zvanot pa tel. 67149032, vai sūtot pieteikumu uz epastu   falkors@falkors.lv